Haber

Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Rakibin yaptığı sadece kuru gürültüydü”

Bodrumspor ligin 14’üncü haftasında kendi evinde Tuzlaspor’u ağırladı. Yeşil-beyazlı takım alanında 2-1 mağlup olurken, müsabakanın akabinde açıklamalarda buluna Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, “Maçın uzatma dakikalarında gol yedik ve sahamızda ilk mağlubiyeti aldık. 10 kişi kaldıktan sonraki verdiğimiz reaksiyon bence çok önemliydi, sonunu getirebilseydik çok daha önemli olacaktı. Getiremedik üzgünüz” dedi. Tuzlaspor Teknik Yöneticisi Barış Yılmazer ise son saniyeye kadar vazgeçmediklerini söz etti.

Spor Toto 1’inci Lig’in 14. haftasında Bodrumspor, meskeninde Tuzlaspor’a uzatmalarda yediği golle 2-1 mağlup oldu. Bodrumspor Teknik Yöneticisi İsmet Taşdemir, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 10 kişi kalmalarına rağmen yeterli bir tepki gösterdiklerini söyleyen Taşdemir, “Maça istediğimiz ve düşündüğümüz üzere başladık. Öne geçtik lakin 10 kişi kaldık. 10 kişi kaldıktan sonra kadro olarak verdiğimiz tepki bence çok daha güzeldi. Çok fazla hissettirmedik, konum dahi vermedik diyebilirim. Rakibin yaptığı bana nazaran yalnızca kuru gürültüydü. Çok şanssız bir gol yedik, ikinci gol daha da bahtsızdı. Maçın uzatma dakikalarında gol yedik ve alanımızda birinci yenilgisi aldık. 10 kişi kaldıktan sonraki verdiğimiz tepki bence çok değerliydi, sonunu getirebilseydik çok daha kıymetli olacaktı. Getiremedik üzgünüz. Rakip grup galip geldi, onları kutluyorum. Bugün ne yaparsak yapalım olmayacaktı, çok gol kaçırdık. Kolay bir yanılgıyla maçı kaybetmenin kederini yaşıyoruz. Hakemle ilgili konuşmayacağım zira onu eleştirecek ve âlâ berbat puan verecek ben değilim. Yalnızca bir şey dikkatimi çekiyor, bu VAR hayatımıza girdikten sonra olan konumun kasti mi değil mi düşünmeden, bir fotoğraf karesinden karar veriyorlar, bence bu yanlışsız değil. Kırmızı kart yediğimiz durumda olağan bir faul vardı ki rakip itiraz bile etmedi. Ben hakemi çok fazla eleştirmeyeceğim, onların hayatı, uygun yaparlarsa artı not alırlar, berbat yaparlarsa eksik not alırlar” dedi.

Yılmazer: “Son saniyeye kadar vazgeçmedik”

Aldıkları 3 puandan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Tuzlaspor Teknik Direktörü Barış Yılmazer, “Bodrumspor 10 kişi kalana kadar biraz daha hakimdi oyuna. O dakikadan sonra biraz motivasyon kaybı yaşadıklarını düşünüyorum. Kendi futbolcularımız ismine da uğraşla ilgili yapılacak her şeyi yapıklarını düşünüyorum. Biz hafta içi de hakikat tahliller yaptığımızı düşünüyorum. Bodrumspor’un birçok maçını izledik. Artılarını ve eksilerini masaya koyduk. Ekibim son saniyeye kadar vazgeçmedi. Karşılığını da üç puan olarak rabbim nasip etti” diye konuştu. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu